۷ موردی که نوه ها می توانند از پدر و مادربزرگ خود بیاموزند

رابطه بین یک نوه و پدرو مادربزرگ بسیار ویژه است. در حالی که پدربزرگ و مادربزرگ عشق بی قید و شرط به نوه ی خود دارند و اغلب به عنوان یک شخصیت مقتدر عمل می کنند ، به همین دلیل نوه های خود را به شکلی لوس میکنند اما پدر و مادربزرگ ها نیز تأثیر فوق العاده ای روی نوه ی خود دارند.

در اینجا ۷ موردی که نوه ها می توانند از پدر و مادر بزرگ خود بیاموزند ، آورده شده است.

7 موردی که نوه ها می توانند از پدر و مادربزرگ خود بیاموزند

۱. تاریخ

بچه ها ممکن است از یادگیری در مورد تاریخ در کتابهای مدرسه و از نقاشی ها و تصاویر قدیمی متنفر باشند ، اما ممکن است یادگیری از کسی که در واقعیت آن زندگی کرده است جالب تر بدانند. کودکان می توانند از پدر و مادربزرگهایی که در سال های دور زندگی را تجربه کرده اند ، مطالب آموزنده ای یاد بگیرند مثلا میتوانند در مورد جنگ جهانی دوم و یا انقلاب ها در جهان اطلاعات کسب نمایند. به خاطر سپردن داستانهای شخصی بسیار ساده تر از لیست نام ها و تاریخ های کتاب هاست.

۲. مجموعه مهارت های جدید

هنگامی که آنها در حال بزرگ شدن بودند ، بسیاری از شهروندان سالمند مهارتهایی از قبیل خیاطی ، باغبانی ، پخت نان ، کشاورزی یا نجاری را آموختند. این موارد بسیار خوبی است که باید به نوه ها منتقل شود ، زیرا ممکن است دیگر به آنها تعلیم داده نشود.

۳. خرد

برای درس زندگی و توصیه های دیگر به پدربزرگ و مادربزرگ مراجعه کنید زیرا آنها اغلب با همان تجربه و یا تجربه مشابه زندگی کرده اند.

۴- سابقه خانوادگی

همه آن عکس های سیاه و سفید قدیمی از اقوام ناشناخته را دارند ، اما پدر و مادربزرگ ممکن است واقعاً بدانند که در کجا گرفته شده اند و آن افراد رازآمیز چه کسانی هستند. درباره خاندان خانواده خود بپرسید – خواهر و برادر ، والدین ، ​​پدر و مادربزرگ و عمه و عموی آنها چه کسی هستند؟

۵- طنز

خنداندن بخشی از بزرگ شدن است ، اما وقتی از طرف کسی که شما را بدون قید و شرط دوست داشته باشد ، به دست می آید ، از این رو لذت بخش تر است. یادگیری جوک و شوخی از پدر و مادربزرگتان یک راه عالی برای پیوند با آنها و درک چگونگی واکنش در صورت تحریک گروه همسالان خود است.

۶. مهارت گوش دادن

بسیاری از کودکان خردسال عادت دارند والدین خود به هر آنچه می گویند گوش دهند و انتظار دارند که دیگران نیز همین کار را انجام دهند. در حالی که این موضوع اغلب برای کودکان خردسال عادی است ، یادگیری نحوه گوش دادن به دیگران نیز برای آنها مهم میباشد.

۷. پشتیبانی عاطفی

داشتن پشتیبانی که هر روز کنار شما نیست مانند پدر و مادر یا سرپرست می تواند ارزشمند باشد.

درباره ی matisaweb

مطلب پیشنهادی

فعالیت در زمان قرنطینه خانگی

۵ فعالیت که میتوانید در زمان قرنطینه خانگی انجام دهید

برای میلیون ها نفر قرنطینه خانگی روشی برای محافظت در برابر ویروس کرونا است. برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.