پرستار کودک

یک پرستار کودک بصورت شبانه روزی و حتی ساعتی به والدین در نگهداری کمک می کند. آنها همچنین “کودک یار” و یا “پرستار نوزاد” نیز نامیده می شوند ، کار آنها معمولاً در شب میباشد، نوزاد را تغذیه میکنند و یا پوشک آنها را تعویض میکنند تا مادر و پدر نوزاد بتوانند استراحت لازم داشته باشند.

در حالی که آنها به عنوان پرستار کودک خوانده می شوند ، با این حال ، آنها میتوانند در زمینه مراقبت از نوزادان ، تغذیه ، آموزش خواب تخصص دارند.

برخی از پرستاران کودک در طی چند هفته اول پس از تولد توسط والدین استخدام می شوند و برخی دیگر نیز قبل از تولد استخدام شده و بعد از تولد در بیمارستان از کودک و مادر مراقبت میکنند. پرستاران کودک معمولاً به صورت شبانه روزی استخدام می شوند.

پرستار کودک یک حرفه ی غیر پزشکی میباشد زمانی که نوزاد از بیمارستان به خانه می آید ، از پرستار استفاده میشود.

پدر و مادر شدن یک تجربه عظیم است ، این موضوع  بسیار پر استرس می باشید به ویژه در چند ماه اول که نوزاد و مادر وضعیت سختی دارند . پرستاران کودک به طور کلی برای مراقبت های روزانه از نوزاد استخدام میشوند و برای چند هفته تا چند ماه به والدین کمک می کنند. آنها می توانند بصورت روزانه ، ساعتی و یا بصورت شبانه روزی خدمات ارائه دهند. پرستاران کودک موسسه میعادگاه دنیای آرامش کاملا حرفه ای و آموزش دیده می باشند.

پرستار کودک در کرج

کرج یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران میباشد ، موسسه میعادگاه دنیای آرامش توانسته با داشتن نیروی مجرب و حرفه ای و سابقه ای چندین ساله تمام نیازهای مشتریان خود را برطرف نماید.

در هر شهری که باشید میتوانید با مراجعه به روزنامه ها و یا سایت های نیازمندی تعداد زیادی پرستار برای کودکتان پیدا کنید ولی بهترین روش برای استخدام پرستار کودک مراجعه به مراکز پرستاری است که بصورت قانونی در حال فعالیت میباشند و مجوز های لازم را دارا هستند.

شرکت پرستاری میعادگاه دنیای آرامش یکی از این مراکز قانونی پرستاری در استان البرز میباشد که شما میتوانید از تمامی خدمات پرستاری آن استفاده نمایید ( برای استفاده از خدمات پرستاری با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید ) .

چه زمانی به پرستار کودک نیاز دارید ؟

با خدمات پرستار کودک در منزل ما می توانید مطمئن باشید که مراقبت جامعی از کودکتان توسط پرستاران بسیار ماهرو آموزش دیده ارائه خواهد شد. پرستاران ما خودشان مادران هستند و به همین علت در ارائه مراقبت از نوزادان تازه متولد شده و مراقبتهای بعد از زایمان تجربه دارند. برخی از خدمات شرکت میعادگاه دنیای آرامش عبارتند از:

 • پرستاری از مادر ( پس از زایمان، اکثر مادران دچار افسردگی پس از زایمان می شوند. حمایت احساسی میتواند به مادر کمک کند که بهبود یابد و از مادر بودنش لذت ببرد. پرستاری بعد از عمل و پس از زایمان برای مادر برای بهبود کامل بسیار مهم است. بنابراین اگر شما به دنبال یک پرستار حرفه ای برای حمایت ازمادر هستید،ما همراهیتان میکنیم.)
 • مراقبت از نوزاد تازه متولد شد ( نوزاد تازه متولد شده بسیار ظریف می باشد و به مراقبت ویژه نیاز دارد. برای کمک به مادر و پرستاری از کودک، مراقبین ما به طور خاص آموزش داده می شوند تا بطور خاص از نوزاد مراقبت نمایند .)
  با ما برای خدمات پرستار کودک در منزل همراه باشید و از مادر بودن خود لذت ببرید.
پرستار کودک در منزل

پس از مرخص شدن از بیمارستان، می توانید از خدمات ارائه شده ما پرستار کودک در منزل خود که شامل ، مشاوره تلفنی با پزشکان و پشتیبانی مشاوره ای در مورد شیردهی، تغذیه و بازیابی پس از زایمان بهره بگیرید. پرستاران ما به طور کامل با دانش کافی به ارائه مراقبت های ویژه  پس از زایمان به مادر و پرستاری از کودک تازه متولد شده کمک می کنند.

چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟

اهمیت نوزاد تازه متولد شده و مراقبت از مادر

پرستاری از مادر و کودک در منزل ، مشاوره در مورد مراقبت قبل از زایمان ، آموزش و پشتیبانی مورد نیاز در دوران پس از زایمان است.

در پرستاری کودک تازه متولد شده داده دقت بسیار زیادی مورد نیاز است ، اگرچه مراقبت پس از زایمان برای مادر بسیار با اهمیت میباشد. مادر یک دریا تغییر کرده است و از این رو نیازمند حمایت و مراقبت مناسب است. در اینجا، پرستار کودک در منزل و پرستاری از مادر توسط شرکت پرستاری میعادگاه دنیای آرامش به راحتی انجام میشود. تحت این سرویس، پرستار کودک در منزل برنامه ایی را فراهم می کند،که علاوه بر ارائه حمایت احساسی حمایت فیزیکی مناسب به مادر را نیز ارائه می دهد.

هزینه پرستار کودک و سالمند

وظایف پرستار کودک

 • مراقبت از کودک تازه متولد شده (از جمله تغذیه ، حمام کردن و بازی کردن)
 • مراقبت از شیر مادر
 • مراقبت از مادر پس از زایمان
 • مشاوره و حمایت احساسی برای مادر
 • نظارت و مرتب کردن اتاق کودک
 • آموزش ایمنی و بهداشت کودک به شما
 • استریل کردن بطری ها و تهیه غذا برای کودک شما

چگونگی آماده شدن برای استفاده از خدمات پرستاری کودک در منزل

از آنجا که این نوع از خدمات مراقبت های حیاتی مانند مراقبت از بیماری نیست، اما شرایط خاصی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید؛

 • لیستی از نگرانی هایی را که برای مراقبت از خود دارید تهیه کنید.
 • یک لیست از کارهای انجام شده را برای پرستار خود آماده کنید، زیرا او همچنین می داند چه چیزی برای شما قابل قبول است و یا قابل قبول نیست.
 • ذهنیت باز داشته باشید و آماده باشید که در مورد تفاوت های ظاهری مراقبت های بهداشتی کودک مطلع شوید.
 • نگران نباشید ، مراقبین به طور مطلوب آموزش دیده اند تا مراقبت های بهداشتی کودک را با کیفیت ارائه دهند
 • اگرچه هشدار همیشه قابل توصیه است، سعی کنید کمی اطمینان داشته باشید. مراقبین ما خودشان مادر هستند .

درباره ی matisaweb

۲ دیدگاه

 1. قیمت پرستار کودک بصورت شبانه روزی چقدر است ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.