علائم هشدار دهنده پرستار کودک بد

استخدام یک پرستار کودک کار ساده ای نیست. شما هنگام استخدام سعی می کنید سوالاتی برای جلب اعتماد خود کنید و یا در مورد آن شخص تحقیق کنید با این حال انتخاب بهترین پرستار کودک تصمیم سختی است.  

علائم هشدار دهنده پرستار کودک بد:

  • به نظر می رسد فرزند شما از پرستار می ترسد
  • پرستار کودک کارهای مخفیانه ای می کند
  • حوادث زیادی اتفاق می افتد
  • پرستار کودک از دستورالعمل های شما پیروی نمی کنند
  • فرزند شما با وجود پرستار کثیف ، بی پروا یا گرسنه است
  • پرستار کودک با شما هماهنگ نمی شود
  • تغییر در رفتار فرزندتان یا خوابیدن
  • آنها بدون اجازه شما مردم را دعوت می کنند
  • آنها زمان زیادی را صرف رایانه می کنند
  • گمان می کنید دزدی می کنند

یک پرستار خوب ، صادق ، مسئولیت پذیر ، قابل اعتماد و عاشق کودکان است. در این مقاله ما به نشانه های یک پرستار بد را نشان میدهیم. در اینجا نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد زمان تغییر یک پرستار کودک جدید باشد. ممکن است یکی یا دو مورد از این موارد را داشته باشند اما اگر بسیاری از موارد موجود در این لیست را تجربه می کنید ، وقت آن است که فوراً پرستار را تغییر دهید.

پرستار کودک بد

۱. کودک شما از پرستار میترسد

اگر به نظر می رسد فرزند شما از پرستار کودک می ترسد یا به نظر می رسد که از اضطراب دور می شود و در اطرافشان عقب نشینی می کند ، می تواند نشانه بدی باشد.

طبیعی است که بچه ها وقتی برای اولین بار از یک پرستار جدید استفاده می کنند ، کمی نیاز به زمان داشته باشند. آنها ممکن است هنگام تنها شدن اولین بار با پرستار خود گریه و یا بهانه گیری کنند. اما اگر این رفتار ادامه پیدا کند و شما نشانه های ترس را در کودک خود دیدید بایستی برای رفع مشکل چاره ای پیدا نماید.

پرستار کودک هرگز نمی تواند جایگزین والدین شود ، اما فرزند شما باید با آن احساس راحتی کند.

شیمی بین کودکان و پرستار نیز مهم است ، و دقیقاً مانند بزرگسالان ، گاهی اوقات این دو با هم مطابقت ندارند. و در موارد نادر ، ممکن است چیزی جدی تر مانند کودک آزاری در جریان باشد.

۲. حوادث زیادی اتفاق می افتد

کودکان گاهی اوقات دچار حوادثی میشوند که وضعیت طبیعی میباشد. کودکان سریع هستند و همیشه کارهای انجام میدهند که نباید انجام دهند. نگهداری صحیح کودک می تواند به جلوگیری از صدمات کمک کند ، اما حوادث به طور کامل قابل اجتناب نیست مگر اینکه بخواهید هر جسم خانه خود را با بسته بندی کردن حباب بپوشانید!

برای بچه های سالم و فعال ، زخم یا بریدگی گاه به گاه کاملاً طبیعی است و نباید باعث هشدار شود. اما اگر حوادث بیشتر از حد معمول یا شدیدتر باشد ، می تواند نشانه دردسر باشد. ممکن است نشانه ی آن باشد که پرستار به اندازه کافی کودک شما را تحت نظر نداشته و یا ممکن است نشانه سوء استفاده بدنی باشد.

همیشه سعی کنید آگاه باشید که داستان متناسب با نوع آسیب دیدگی شما است. به عنوان مثال اگر پرستار می گوید کودک به زمین خورده اما شما چشم کبود شده می بینید ، خوب کبودی چشم ارتباطی به زمین خوردگی ندارد و بسیار دلیل غیر معمولی است. اگر مطمئن نیستید ، از آنها بخواهید که به شما نشان دهند که چگونه این اتفاق افتاده است.

پرستار شما باید همیشه مراقب فرزند شما باشد تا از صدمه دیدن کودک جلوگیری کند.

صدمات مکرر باید جدی گرفته شود. امروز این ممکن است فقط برش های کوچک  باشد. اما اگر پرستار کودک شما به جای سرپرستی فرزندتان همیشه به تماشای تلویزیون و یا صحبت کردن با دوستانشان از طریق تلفن مشغول باشد فردا ممکن است کودک شما اتفاقات جدی تری برایش بیوفتد.

مطلب پیشنهادی : استخدام پرستار کودک

۳. پرستار کودک بد از دستورالعمل های شما پیروی نمی کنند

شما از پرستار کودک خود می خواهید که کارها را انجام دهد ، اما می بینید که آنها انجام نمی شوند ، حتی اگر لیستی از کارهای مهم را برای انجام آنها باقی بگذارید.

به عنوان والدین ، ​​شما بهترین چیز را برای فرزند خود می دانید ، و پرستار باید در این زمینه همکاری کند تا این اتفاق رخ دهد. پرستار بچه شما نباید طوری رفتار کند که آنها درباره نحوه بزرگ کردن فرزند خود از شما بیشتر بدانند.

از پیشنهادات سازنده از نوزاد شما باید استقبال شود ، به خصوص اگر آنها زمان زیادی را با فرزند خود بگذرانید و آنها را به خوبی بشناسید. اما آنها نباید به نظر والدین خود بسیار مهم باشند یا از انجام کارهایی که می خواهید بپرهیزند.

اگر شما و پرستار کودک خود نمی توانید به موارد اساسی مانند خواب ، ایمنی یا تغذیه به یک نتیجه واحد برسید پس شاید زمان آن رسیده که یک پرستار جدید پیدا کنید.

مراقبت از کودک در منزل

۴. آنها همیشه دیر میرسند

پرستار کودک شما اغلب دیر میرسد. یک پرستار کودک بد به طور مکرر شما را تا آخرین لحظه بی خبر میگذارد ، حتی بدون تماس یا پیام کوتاه برای توضیح اینکه چرا دیر میرسند.

بعضی اوقات موارد غیرقابل اجتناب مانند موارد اضطراری خانوادگی اتفاق می افتد. اما اگر پرستار کودک شما همیشه دیر میرسد و یا حضور پیدا نمیکند ، می تواند برای شما بسیار ناراحت کننده باشد که برنامه های خود را در آخرین لحظه تغییر دهید

دیر رسید می تواند نشانه این باشد که پرستار کودک شما ممکن است در موارد دیگر نیز غیرقابل اعتماد باشد.

یک پرستار کودک پیدا کنید که وقت شناس باشد و به کار متعهد باشید. اگر آنها به اندازه کافی وقت شناس نیستند و بهانه های مختلفی برای دیر رسیدن می آورند بهتر است دنبال یک پرستار دیگر باشید.

همین مسئله در مورد تغییر زمان در آخرین لحظه نیز صادق است. به عنوان مثال ، اگر در حال بیرون رفتن از درب هستید و آنها در آخرین لحظه به شما می گویند که باید یک ساعت زودتر از زمان تعیین شده منزل شما را ترک کنید ، این یک علامت هشدار دهنده است که باید به آن توجه کنید.

دقت و تعهد ، خصوصیات مهم و حیاتی برای پرستار کودک خوب میباشد.

حتی اگر پرستار کودک شما دچار یک اتفاق ناگهانی شده باشند و نتواند حضور پیدا کنند  باید قبل از آن به شما اطلاع دهند. عدم اطلاع و یا تاخیر در تماس رفتار غیرقابل قبول است.

۵. کودک شما کثیف ، نامرتب یا گرسنه به نظر می رسد

وقتی در آخر روز به خانه می آیید ، آیا کودک شما کثیف و نامرتب به نظر می رسد؟

طبیعی است که بچه ها هنگام بازی و غذا خوردن لباس خود را کثیف میکنند. اما اگر در پایان روز به خانه می آیید و بچه هایتان هنوز هم بادام زمینی انگشت خود را از ساندویچی که برای ناهار برایشان تهیه کرده بودند دارند یا پوشک آنها هنگام رسیدن به خانه همیشه پر و کثیف است ، آن ها نشانه های بدی هستند.

یک پرستار کودک خوب بعد از اینکه به کودک غذا داد و یا بعد از بازی کردن ، دست و صورت کودک شما را شستشو می دهد. آنها همچنین پوشک و لباس کودک را به طور مکرر تغییر می دهند و حتی در صورت نیاز آنها را به حمام می برند.

اگر شما یک پرستار کودک دارید که نمی تواند اصول اساسی مانند تمیز نگه داشتن فرزند و تغذیه فرزند را به خوبی انجام دهند. هیچ دلیلی وجود ندارد که یک پرستار کودک این چنینی که قادر به مراقبت های ابتدایی نیست را نگهدارید .

درباره ی matisaweb

مطلب پیشنهادی

فعالیت در زمان قرنطینه خانگی

۵ فعالیت که میتوانید در زمان قرنطینه خانگی انجام دهید

برای میلیون ها نفر قرنطینه خانگی روشی برای محافظت در برابر ویروس کرونا است. برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.