پرستار سالمند

پرستار سالمند به عنوان یکی از مهمترین مراقبت های در منزل محسوب می شود، در این  سرویس مراقبت ویژه ای برای پاسخگویی به نیازهای متنوع سالمندان عزیز طراحی شده است.پرستاری سالمندان شامل خدمات متنوع مانند  مراقبت پرستاری، مراقبت روزانه و مراقبت ۲۴ ساعته میباشد.

شرکت میعادگاه دنیای آرامش  راه حل جامعی  در مراقبت های بهداشتی برای تمام نیازهای سلامتی ارائه می دهد که یکی ازآن ها پرستار سالمند در کرج میباشد. برنامه های ارائه شده توسط شرکت ما  با توجه به نیازهای مراقبت های بهداشتی فردی طراحی شده است.

اگر چه با بالا رفتن سن افراد نیازمند نگهداری می شوند اما دلایل دیگری نیز مانند ناتوانایی های جسمانی ، بیماری های متنوع (مانند آلزایمر ، دمانس و …) میتواند فرد را نیازمند پرستار نماید.

پرستار سالمند در منزل کرج

پرستار سالمند در کرج

کرج یکی از کلانشهر های ایران و مرکز استان البرز می باشد.

مرکز پرستاری میعادگاه دنیای آرامش توانسته با داشتن نیروی پرستاری حرفه ای خدمات با کیفیت بالایی را در استان البرز ارائه دهد.

مرکز پرستاری میعادگاه دنیای آرامش آماده خدمات رسانی در تمامی مناطق کرج ( گوهردشت ، جهانشهر ،گلشهر ،عظیمیه ، فردیس ، مهرویلا ، مهرشهر ، کیانمهر، هشتگرد ، نظر آباد ، ماهدشت و….. ) میباشد. خدمات ما در زمینه پرستاری سالمند شامل : پرستار سالمند در کرج ، پرستار سالمند شبانه روزی در کرج ، نگهداری از سالمند در کرج ، نگهداری بیمار در کرج ، پرستار سالمند در منزل در کرج می باشد.

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل :

 • همراهی سالمند در مراجعه به پزشک
 • آماده سازی محل خواب سالمند
 • رسیدگی به نظافت ( حمام و لباس )
 • سازماندهی دارو های سالمند بصورت ۲۴ ساعته
 • تمیز کاری و مرتب نمودن منزل ( خانه داری)
 • کمک های بهداشتی
 • آماده سازی غذا / نظارت بر رژیم غذایی
 • خرید
 • همراهی و هم صحبتی با سالمند

چه زمانی به پرستار سالمند نیاز دارید ؟

ممکن است در حال تصمیم گیری برای استخدام پرستار در منزل باشید.علائم زیر مربوط به سالمندانی است که نیازمند پرستار در منزل هستند:

 • نیاز به مراقبت ۲۴ ساعته
 • داشتن مشکلات حرکتی
 • سقوط (زمین خوردن) را تجربه کرده باشد
 • نیاز به مراقبت مکرر داشته باشد
 • تغییرات قابل توجهی در سلامتی و یا رفتار وی ایجاد شده باشد
 • در کار های روزمره مانند حمام کردن ، توالت ، غذا خوردن و حرکت به کمک نیاز داشته باشد
 • نتواند مصرف داروهای خود را مدیریت کند
 • نتواند به تنهای غذای مناسب رژیم غذایی خود را تهیه کند
 • برای خرید مواد غذایی نیاز به کمک داشته باشد و نتواند به تنهایی این کار را انجام دهد
 • علائم از دست دادن حافظه را داشته باشد ، مانند عدم توانایی در شناخت دوستان یا عزیزان

زمانی که سالمندان خواستار زندگی کردن به طور مستقل است و یا اعضای خانواده آنان زمان کافی برای نگهداری سالمندان را ندارند در چنین شرایطی پرستار سالمند بهترین گذینه میباشد.

پرستاری سالمند در منزل یا خانه سالمندان ؟

سالمندان ترجیح می دهند به جای ماندن در بیمارستان یا آسایشگاه سالمندان در خانه خود بمانند. زیرا آنان در منزل خود راحتتر هستند و با آنجا کاملا آشنای دارند اما در خانه های سالمندان بایستی تابع قوانین آنجا باشند .

مردم اغلب از ما میپرسند زمان رفتن به به خانه سالمندان چه زمانی است اگر شما مراقبت مناسبی در منزل خود فراهم نمایید میتوانید سالمندان خود را به راحتی و در سلامت کامل در منزل خود نگهداری نمایید. خدمات ارائه شده توسط شرکت ما میتواند تمامی نیازهای سالمندان را برآورده نماید .

مراقبت از افراد سالخورده زمانی ضروری میشود که  آنان با مشکلات زندگی روزمره مانند پخت و پز، تمیز کردن، حمام کردن، مصرف داروها و غیره دچار مشکل میشوند و هیچکدام از اعضای خانواده ای برای کمک به آن ها وجود نداشته باشد. بیماری های گوناگون و ناتوانی های جسمی در افراد سالخورده، مراقبت را برای آنها ضروری می سازد تا بتوانند به طور مستقل و با شرافت زندگی کنند.

نوع پرستاری از سالمندان بستگی به وضعیت سلامتی افراد سالخورده و شدت مشکل و نوع مراقبت دارد.

اگر سالمند نمیتوانید کارهای شخصی خود را انجام دهید، یا اینکه می خواهید از سالمند خود بخوبی مراقبت نماید، ما میتوانیم کمکتان کنیم. حتی اگر والدین شما نیاز به مراقبت ویژه ای داشته باشند ، آنها می توانند به راحتی در خانه خود لذت ببرند. این به این دلیل است که پرستاران سالمند در منزل ما بطور خاصی آموزش دیده اند.

چگونه برای مراقبت از سالمندان در خانه آماده شویم؟

قبل از اینکه شما  خدمات پرستاری در خانه را انتخاب کنید، چیزهایی که باید در ذهن داشته باشید وجود دارد.
به عنوان مثال، نوع مراقبت مورد نیاز و ساعت مورد نیازشما است.

پس از انتخاب پرستار مناسب سالمندان، چند نکته وجود دارد که لازم است قبل از آماده شدن برای مراقبت صحیح و موثر سالمندان  در منزل توجه نمایید.

 • تمامی دارو ها و نسخه های پزشکی سالمند را در اختیار پرستار قرار دهید.
 • شماره تماس با اعضای خانواده را در موارد اضطراری برای پرستار یاداشت کنید.
 • نام و شماره های تماس پزشکان را به پرستار بدهید.
 • لیستی از رژیم غذایی و نیازهای تغذیه را که توسط پزشک تجویز شده است را به پرستار خود بدهید.
 • فهرستی از فعالیت ها یا تمرینات را که افراد سالخورده به وسیله پزشک تجویز می شوند، تهیه کنید، به طوری که مراقبین از آن آگاهی داشته باشند و به افراد مسن کمک کنند.

پرستاری از سالمندان می تواند به شدت چالش برانگیز باشد، در صورتی که پرستار  نتواند با افراد مسن ارتباط برقرار کند. با این حال، پرستاران  ما افراد محترم هستند و می دانند چگونه یک پیوند برای ارائه مراقبت های مناسب ایجاد کنند. و به همان اندازه که مراقبت های فیزیکی مورد نیاز است، همه چیزهایی که افراد سالخورده از آن انتظار دارند، کسی است که به آنها گوش دهد و با آنها ارتباط برقرار کند. مراقبین ما به طور مناسب آموزش داده می شوند تا مراقبت های کلی سالخوردگی در خانه را که شامل سلامت جسمی و ذهنی آنهاست، ارائه دهیم.

استخدام پرستار سالمند در منزل

برای استخدام پرستار شما بایستی تمام خدمات مورد نیاز سالمند خود را در نظر بگیرید و در انتخاب پرستار دقت زیادی نماید. شما با انتخاب درست پرستار برای سالمند خود میتوانید کیفیت زندگی آن را افزایش دهید. معمولا استخدام پرستار زمان بر و خسته کننده خواهد بود ، شما میتوانید برای استخدام پرستار با مرکز پرستاری میعادگاه دنیای آرامش تماس بگیرید و مشاوران ما قیمت پرستار با توجه به ساعت مورد نیاز شما و شرایط جسمی پرستار شما اعلام خواهند کرد . مرکز میعادگاه دنیای آرامش یکی از معتبرترین مرکز های پرستاری دارای مجوز رسمی میباشد.

جهت استخدام پرستار سالمند در کرج میتوانید با شماره ۰۲۶۳۴۲۳۹۵۲۵ تماس بگیرید و بصورت رایگان در این مورد مشاوره بگیرید.

قیمت پرستار سالمند در منزل

هزینه مراقبت از سالمندان در منزل به تعداد ساعاتی دارد که شما نیاز به پرستار دارید بستگی دارد . همچنین به نوع خدمات مورد نیاز و همچنین وضعیت جسمی سالمند بستگی دارد.

مرکز پرستاری میعادگاه دنیای آرامش در استان البرز توانسته مناسب ترین قیمت پرستارسالمند در منزل در کرج را ارائه کند.

سه عامل مهم وجود دارد که در قیمت گذاری پرستار سالمند دخیل میباشد

 1. نوع مراقبت مورد نیاز
 2. سلامتی سالمند
 3. مجموع زمان مورد نیاز
 • نوع مراقبت مورد نیاز
  سالمندانی که معلولیت جسمانی دارند و یا نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند نیازمند مراقبت ویژه ای هستند که این نوع مراقبت در هزینه پرستار سالمند محاسبه میشود.
 • سلامتی
  سلامت نیز درقیمت گذاری نقش بسیاری دارد. هنگام درخواست پرستار میتوانید شرایط سلامتی فرد مورد نظرتان مانند (نارسایی قلبی ، آرتریت ، بیماری پارکینسون ، آلزایمر) را به مشاوران مرکز ما اطلاع دهید و با توجه به وضعیت سلامتی فرد ، پرستار با توانای مورد نظر برایتان در نظر گرفته میشود .
 • میزان زمان مورد نیاز
  یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه پرستار ساعت مورد نیاز شما به پرستار است. اگر شما نیاز به مراقبت طولانی تری دارید ، طبیعتاً باید انتظار داشته باشید که هزینه اضافی بپردازید . خدمات پرستاری ما بصورت ۸ – ۱۲ و ۲۴ ساعته میباشد.

مطلب پیشنهادی

پرستاری در منزل | مراقبت بیمار در منزل | خدمات درمانی در منزل

پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در خانه شامل طیف گسترده ای از خدمات درمانی می شود که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.