۸ تفریح رایگان تابستانی که میتوانید با کودک خود انجام دهید

هر فصل جذابیت منحصر به فرد خود را دارد ، اما امکاناتی که روزهای طولانی و پر آفتاب در تابستان ارائه می دهد یک مارک خاص از زندگی می باشد. در این مقاله با ۸ تفریح رایگان تابستانی آشنا میشوید با ما همراه باشید.

برای بچه ها ، تابستان می تواند بی نهایت خوشحال کننده باشد زیرا مدارس در این فصل تعطیل میباشند. اما برای والدین و سرپرستان ، این امر می تواند بسیار چالش برانگیز باشد زیرا کودکان تمام وقت در منزل هستند.

تفریح رایگان تابستانی

خوشبختانه ، شما لازم نیست که برای وسایل بازی پول های زیادی را خرج کنید. در این جا میتوانید با فعالیت های تابستانی بسیاری سرگرم کننده و بدون هزینه (یا تقریباً رایگان!) آشنا شوید.

۱.در آشپزخانه خلاق شوید

یکی از کار های که میتوانید با کودک خود در این فصل انجام دهید کار در آشپزخانه است. میتوانید با کودک خود دسر و یا کیک درست کنید و بخشی از کارها را به کودک خود بدهید تا آنها مسئولیتی در ان داشته باشند و در پایین کار میتوانید با دسر ها و کیک جشن کوچکی برگزار نماید.

۲.نقاشی با کچ

نقاشی با گچ کودک

این فعالیت هنری بسیار برای کودکان سرگرم کننده میباشد میتوانید با نوار چسب های اشکالی در زمین بکشید و از کودک خود بخواهید آن را رنگ آمیزی کند. و یا از آن ها بخواهید خودشان با کچ نقاشی بکشند.

مطلب پیشنهادی : علت ریزش مو در کودکان

۳.از مزرعه یا باغ وحش دیدن کنید

مزارع در منطقه خود بررسی کنید تا ببینند که آیا آنها تورهایی را ارائه می دهند شما میتوانید به آنجا بروید و یا برای چند ساعت کمک به کارهای مزرعه نماید.

۴.آب بازی کردن

اگر حیاط دارید ، بعد از ظهرهای زمان مناسبی است که می توانید با استفاده از اسپری  آب با کودکان اب بازی کنید. اما فعالیت مورد علاقه کودکان تعقیب یکدیگر و آب بازی با تفنگ های آب پاش میباشد.

۵.پیاده روی کنید

فضای باز مکان مناسبی است برای پیاده روی و کشف مناظر کوچک است. با فرزندان خود به طبیعت و پارک های منطقه خود بروید و بیشتر لذت ببرید.

۶.دوچرخه سوار شوید

دوچرخه سواری کودک

تفریح رایگان تابستانی که احتمالاً قدیمی است ، بچه ها ممکن است عاشق دوچرخه سواری باشند.

به کودکان خود یاد دهید که چگونه دوچرخه سواری کنند یا برای دوچرخه آنها چرخ های کمکی بگیرید تا بتوانند به تنهایی دوچرخه سواری کنند.

۷.شعبده بازی

بسیاری از شعبده بازان در حال حاضر فیلم های اموزش رایگان در اینترنت دارند.

شما میتوانید برای کودکان خود این فیلم ها را نشان دهید تا آن ها تردستی یاد بگیرند و بعد از یادگیری میتوانند برای شما اجرا کنند .

یکی از سایت های خوب برای اموزش تردستی youtube.com میباشد.

۸.سایه بازی را امتحان کنید

کودکان عاشق ردیابی سایه های اسباب بازی های مورد علاقه خود هستند. این فعالیت عالی برای یک روز آفتابی است.

درباره ی matisaweb

مطلب پیشنهادی

فعالیت در زمان قرنطینه خانگی

۵ فعالیت که میتوانید در زمان قرنطینه خانگی انجام دهید

برای میلیون ها نفر قرنطینه خانگی روشی برای محافظت در برابر ویروس کرونا است. برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.