چه زمانی کودک من میتواند از بالش استفاده کند ؟

پیشنهاد میشود که کودکان از بالش استفاده نکنند ، پس چه زمانی کودکان میتوانند از بالش استفاده کنند ؟

بعضی از ما خوابیدن بدون بالش را حتی نمیتوانیم تصور کنیم، بنابراین سخت است تصور کنیم که چگونه بچه های ما میتوانند بدون هیچ بالشی راحت باشند، اما حقیقت این است که آنها بدون بالش کاملا راحت هستند.

نوزادان نمیتوانند مانند انسان های بالغ از بالش استفاده کنند زیرا زمانی که آنها در حال خواب هستند به طوری پی  در پی  در محل خواب خود حرکت می کنند. پرستار کودک میتواند شما را در تمامی مراحل رشد کودکتان کمک کند زیرا پرستار اطلاعات کافی نسبت به تمامی امور کودک شما را دارد ، شما میتوانید با استفاده از خدمات پرستاری کودک میعادگاه دنیای آرامش زندگی با آرامش بیشتری داشته باشید.

توصیه پزشکان در رابطه با بالش کودکان

همچنین پزشکان توصیه می کنند که از بالش یا لحاف برای نوزادان زیر ۱ سال استفاده نکنید زیرا کودکان زیر یک سال سن قدرت دور کردن بالش یا لحاف را از صورت خود ندارند و خطر خفگی وجود دارد.

اکثر پزشکان براین باورند که : “نوزادان همیشه باید به پشت در بستر بخوابند و پتو در سراسر قفسه سینه و زیر دست آنها قرار گیرد .

بالش کودک

پس آیا کودک ما میتواند بعد از یک سالگی از بالش استفاده کند ؟

زمانی که شما اولین تولد نوزاد خود را جشن می گیرید، به این معنی نیست که شما باید اولین بالش را برایش بخرید. بهتر است منتظر بمانید تا کودک شما بتواند در تخت کودک استراحت کند که معمولا بین ۱۸ ماهگی تا ۳ سال و نیم این موضوع اتفاق می افتد. وقتی زمان آن رسید که کودکتان نیازمند بالش شد از دادن بالش های کثیف بزرگسالان به کودکان اجتناب کنید، واز اختصاص دادن بالش های خیلی کوچک به کودکان.

مطالب مرتبط :
چگونه میتوانید قد کودکتان را حدس بزنید ؟
از چه زمانی آب دادن به کودک مجاز است ؟

درباره ی matisaweb

مطلب پیشنهادی

علائم هشدار دهنده پرستار کودک بد

استخدام یک پرستار کودک کار ساده ای نیست. شما هنگام استخدام سعی می کنید سوالاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.