قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / پرستار / پرستار سالمند

پرستار سالمند

پرستار سالمند به عنوان یکی از مهمترین مراقبت های محسوب می شود، این  سرویس مراقبت ویژه طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای و نیازهای متنوع شهروندان است. پرستاری سالمندان یک زمینه وسیع است و شامل خدمات متنوع مانند  مراقبت پرستاری، مراقبت روزانه و مراقبت از خانه میباشد .
اگر چه سن پیری خود دلیلی برای توجه به مراقبت های سالمندان نیست، اما ناتوانایی های جسمانی و بیماری های متنوعی است که فرد نیازمند پرستار میشود . تعداد زیادی از شهروندان هنوز در خانواده خود زندگی می کنند و مراقبت از آنها به طور مشترک توسط اعضای خانواده انجام می شود.
با این حال، در شرایط امروز، مواردی وجود دارد که اکثر اعضای خانواده کار می کنند و نمی توانند توجه و مراقبت های لازم را به سالمندان نابینا داشته باشند و به همین ترتیب برنامه هایی برای مراقبت های سالم و قابل اطمینان را جستجو می کنند.

شرکت میعادگاه دنیای آرامش  راه حل جامعی  در مراقبت های بهداشتی برای تمام نیازهای سلامتی ارائه می دهد. برنامه های ارائه شده توسط شرکت ما  با توجه به نیازهای مراقبت های بهداشتی فردی طراحی شده است.
اطمینان حاصل کنید مدیر بهداشتی اختصاص داده شده تمام نیازهای مراقبت های بهداشتی خود را تضمین می کند، از طریق این طرح، ما همچنین با خدماتی نظیر بازدید پزشک ، خدمات تشخیصی ، پرستار، متخصصان آموزش دیده، داروسازی، تجهیزات، فیزیوتراپی و تغذیه، به شما کمک می کنیم.

پرستاری از سالمندان در خانه

همانطور که بزرگسالان انتخاب می کنند که به طور مستقل زندگی کنند، اعضای خانواده و حامیان باید انتخاب های مهم در مورد مراقبت روزانه خود را انتخاب کنند. در اکثر این شرایط، مراقبین افراد سالخورده که زمان و توانایی برای مراقبت روزانه از سالمند را ندارد پرستار در منزل را انتخاب میکنند. بسیاری از آنها برای ارائه خدمات پرستاری در خانه کمک می کنند.

پرستار در منزل کمک پزشکی به سالمندان یا هر کسی که قادر به ترک خانه نیست را انجام میدهد.پرستار در منزل خانه است در واقع یک پرستار ثبت شده یا یک پرستار دارای مجوز قانونی است که مراقبت های پرستاری را در خانه فراهم می کند. درمان شامل، زخم، تنفس، تراکوتومی، دیابت ، و همچنین تزریق و سایر داروها می باشد. پرستار در خانه درمان های به پزشکی را درمتناسب با مراقبت های زندگی روزانه ارائه می دهد.

پرستار سالمند در خانه یک متخصص مراقبت های بهداشتی و درمانی برای بزرگسالان سالمند است که به آنها برای کمک به کارهای ساده و کارهای روزمره کمک میکنند.

پرستار سالمند

اهمیت پرستار سالمند

بالا رفتن سن  می تواند یک تجربه بسیار دشوار باشد زمانی که سلامتی شما شروع به از بین رفتن  می کند و به طور روز افزون به فعالیت های روزانه خود وابسته می شوید. در این زمان است که سالمندان نیاز به مراقبت و محبت بیشتری دارند. اگر چه محدودیت های زندگی مدرن به مردم اجازه مراقبت از افراد سالخورده خود نمیدهد ، اما امروزه افراد میتوانند از خدمات پرستار سالمند در منزل خود استفاده نمایند .

هر آنچه که شما باید در مورد مراقبت از سالمندان بدانید

برخی از خدمات ارائه شده پرستار سالمند در منزل:

 • کمک های بهداشتی
 • آماده سازی غذا / نظارت بر رژیم غذایی
 • خانه داری
 • خرید
 • همراهی شاد
 • صبحانه، اواسط روز، شبها
 • موقت یا بلند مدت
 • تعطیلات آخر هفته، تعطیلات

والدین شما سزاوار بهترین مراقبت های بهداشتی در منزل هستند.

به همین دلیل است که در میعادگاه آرامش مراقبت های بهداشتی در منزل از والدین شما به طور مرتب مورد مدیریت و تحت نظارت مدیر این شرکت است.

چه زمانی به پرستار سالمند نیاز دارید ؟

سالمندان ترجیح می دهند به جای ماندن در بیمارستان یا آسایشگاه در خانه خود بمانند. مردم اغلب از ما میپرسند زمان رفتن به به خانه  پرستاری یا آسایشگاه ها چه زمانی است. با مراقبت مناسب، حتی سالمندان با نیاز به مراقبت های قابل توجه می توانند در خانه باقی بمانند . ارائه مراقبت توسط متخصصان با تجربه و شناخته شده ما تحت نظارت است.

مراقبت از افراد سالخورده زمانی ضروری میشود که  با مشکلات زندگی روزمره مانند پخت و پز، تمیز کردن، حمام کردن، مصرف داروها و غیره شروع می شود و هیچکدام از اعضای خانواده ای وجود نداشته باشد که به آن ها کمک نمایید .
بیماری های گوناگون و ناتوانی های جسمی در افراد سالخورده، مراقبت را برای آنها ضروری می سازد تا بتوانند به طور مستقل و با شرافت زندگی کنند.

نوع پرستاری از  سالمندان بستگی به وضعیت سلامتی افراد سالخورده و شدت مشکل و نوع مراقبت دارد. اکثر مردم نیازمند پرستاران کامل نیستند، در حالی که تعداد کمی از آنها نیاز به مراقبت ۲۴/۷ به علت شدت مشکل خود را دارند.

متاسفانه شما نمیتوانید در صورت خستگی و استرس، به همان اندازه مفید باشید.

اگر سالمند نمیتوانید کارهای شخصی خود را انجام دهید، یا اینکه می خواهید شانس بیشتری برای صرف زمان بیشتری با سایر اعضای خانواده خود داشته باشید، ما میتوانیم کمکتان کنیم.

اکثر سالمندان با پرستارهای ما می توانند با خیال راحت در خانه خود بمانند.

حتی اگر والدین شما نیاز به مراقبتی قابل توجهی داشته باشند،آنها می توانند به راحتی در خانه خود لذت ببرند. این به این دلیل است که پرستاران سالمند در منزل ما تحت نظارت و پرستاران ثبت شده هستند.

چگونه برای مراقبت از سالمندان در خانه آماده شویم؟

قبل از اینکه شما  خدمات پرستاری در خانه را انتخاب کنید، چیزهایی که باید در ذهن داشته باشید وجود دارد.
به عنوان مثال، نوع مراقبت مورد نیاز و نوع مراقبت در دسترس، شما میتوانید خدمات را متناسب نیاز تغییر دهید .

پس از انتخاب مراقبت مناسب سالمندان، چند چیز وجود دارد که لازم است قبل از آماده شدن برای مراقبت صحیح و موثر سالمندان  در منزل.

 • نگه داشتن تمام نسخه ها و داروهای سالم مفید به عنوان مراقبت کننده برای آن بخواهید.
  شماره تماس با اعضای خانواده را در موارد اضطراری ثبت کنید.
 • نام پزشکان و شماره های تماس را که به پرستار سالمندان بدهید.
 • لیستی از رژیم غذایی و نیازهای تغذیه را طبق تجویز پزشک ارائه دهید تا مراقبت کننده بتواند بر اساس آن غذا را برنامه ریزی کند.
 • فهرستی از فعالیت ها یا تمرینات را که افراد سالخورده به وسیله پزشک تجویز می شوند، تهیه کنید، به طوری که مراقبین از آن آگاهی داشته باشند و به افراد مسن کمک کنند.

پرستاری  از سالمندان می تواند به شدت چالش برانگیز باشد، در صورتی که پرستار  نتواند با افراد مسن ارتباط برقرار کند.
با این حال، پرستاران  ما افراد محترم هستند و می دانند چگونه یک پیوند برای ارائه مراقبت های مناسب ایجاد کنند. و به همان اندازه که مراقبت های فیزیکی مورد نیاز است، همه چیزهایی که افراد سالخورده از آن انتظار دارند، کسی است که به آنها گوش دهد و با آنها ارتباط برقرار کند.
مراقبین ما به طور مناسب آموزش داده می شوند تا مراقبت های کلی سالخوردگی در خانه را که شامل سلامت جسمی و ذهنی آنهاست، ارائه دهیم.

مراقبت های دهان و دندان ها برای سالمندان

خدماتی که ما در خصوص مراقبت از سالمندان در خانه های شما انجام می دهیم:

در طی درخواست اولیه تلفنی ما خواهیم پرسید:

شما در خصوص چه کسی تماس گرفته اید (دوست، نسبی و غیره)، سن آنها، مسائل بهداشتی اخیر، تحرک، داروها، جایی که آنها در آن قرار دارند واینکه آنها در آپارتمان، خانه های ویلایی (که می تواند تحرک آنها را تحت تاثیر قرار دهد) قرار دارند.

چه چیزی باعث شده است که شما فکر می کنید مراقبت مورد نیاز است – آیا تغییر فیزیکی اخیر مانند از دست دادن وزن سریع، افتادن، عمل جراحی، تغییر ناگهانی در وضعیت شناختی و غیره وجود دارد؟

چه چیزی مهمترین نگرانی شماست.

اگر سالمند شما نیاز به مراقبت دارد آیا آماده پذیرش آن است؟

چه زمانی می خواهید در پرستار محل مراقبت باشد.

و غیره……

پرستار استخدام شده همیشه در دسترس شما خواهد بود.اما اگر دسترس نباشد، با تماس شما فراخوانی میشود و در کمتر از یک ساعت برای پیگیری تماس می گیرد.

پرستار سالمند در کرج

کرج یکی از کلانشهر های ایران و مرکز استان البرز میباشد .مرکز پرستاری میعادگاه دنیای آرامش توانسته با داشتن نیروی پرستاری حرفه ای خدمات با کیفیت بالایی را در استان البرز ارائه دهد.

مجموعه میعادگاه آرامش اماده خدمات رسانی در تمامی مناطق کرج ( گوهردشت ، عظیمیه ، فردیس ، مهرویلا ، مهرشهر ، کیانمهر و….. )

پرستار سالمند در منزل کرج

خدمات ما در زمینه سالمند شامل : پرستار سالمند در کرج ، پرستار سالمند شبانه روزی ، نگهداری از سالمند در کرج ، نگهداری بیمار در کرج ، پرستار سالمند در منزل میشود

مراقبت پیشنهاد شده توسط پرستار:

پرستار یک برنامه برای مراقبت در مورد مدت زمان و تغییرات را پیشنهاد می دهد.

مدیر پرونده پرستار استخدام شده  با پزشک (ها) ، داروساز و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی در ارتباط است، هماهنگی مراقبت هایی را که ارائه می دهیم،را  انجام میدهد.

درباره ی matisaweb

مطلب پیشنهادی

پرستاری در منزل | مراقبت بیمار در منزل | خدمات درمانی در منزل

پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در خانه شامل طیف گسترده ای از خدمات درمانی می شود که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.