قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / مقاله / نحوه استخدام پرستار بعد از عمل جراحی

نحوه استخدام پرستار بعد از عمل جراحی

داشتن  عمل جراحی مطمئنا بسیار سخت میباشد. قبل از عمل، احساسات ترس و اضطراب مشترک است. شما ممکن است قبل از عمل جراحی، سوالات و نگرانی های از قبیل خطرات جراحی، کنترل درد، و همچنین مدیریت نیازهای پزشکی پس از عمل داشته باشید. اگر هدف این است که زمان صرف شده در یک بیمارستان را به حداقل برسانید و در اسرع وقت به خانه برسید، در نظر بگیرید که از یک سرویس پرستار خصوصی استفاده کنید که بتواند به راحتی در منزل خودتان تحت مراقبت باشید

هنگامی که تصمیم گرفته اید که از پرستار در منزل استفاده کنید ، برای استخدام پرستار پس از جراحی، ابتدا باید با شرکت پرستاری در منزل مصاحبه کنید و در مورد نیازهای پیش بینی شده بعد از جراحی صحبت نمایید. با آنها در مورد زمان تقریبی بهبودی خود و در رابطه با محدودیتهای فیزیکی ای که ممکن است بعد از عمل شما رخ دهد صحبت کنید . این آمادگی و برنامه ریزی به شما امکان می دهد که آرام باشید و اطمینان کامل داشته باشید که تمام نیازهای شما توسط تیم پرستاری خصوصی پس از عمل مراقبت می کند، برآورده شود.

چرا باید بعد از عمل جراحی پرستار استخدام نمود

داشتن عمل جراحی به اندازه کافی استرس زا است و بهبودی در محیط بیمارستان می تواند تنها به استرس شما اضافه کند. کمبود امکانات موجود در یک اتاق بیمارستانی، احتمالا داشتن یک هم اتاقی پر سر و صدا و خوابیدن در میان شلوغی یک بیمارستان می تواند شما را به داشتن پرستار در منزل ترغیب کند.

یک تیم پرستاری ماهر میتواند به خانه شما بیاید تا همه مراقبتهای بعد از عمل را  مانند بیمارستان به شما رائه دهد. این متخصصین آموزش دیده می توانند به نیازهای پزشکی شما در حالی که در حفظ حریم خصوصی و راحتی خانه خود هستید، پاسخ گو باشند. شرکت پرستاری میعادگاه دنیای آرامش همچنین علاوه بر اعزام پرستار جهت مسائل پزشکی پرستارانی برای کمک به بیمار شما در حمام کردن، لباس پوشیدن، و انجام کارهای شخصی، نیز میباشد.

پرستار بعد از عمل جراحی

پرستاری خصوصی در خانه چگونه انجام می شود؟

هنگامی که یک پرستار را پس از جراحی استخدام می کنید، به تمام نیازهای اولیه شما پس از عمل رفع میکند. این وظایف عبارتند از مراقبت از زخم، تغییرات پانسمان، سوند گذاری، مدیریت داروهای خود و انجام دستورالعمل های دکتر پس از جراحی. این پرستاران به عنوان افراد  آموزش دیده پیشرفت شما را مشاهده خواهند کرد، با توجه به تغییرات یا مسائل مهم با پزشکتان مشورت خواهند کرد .

هدف اولیه یک پرستار خصوصی پس از عمل این است که حداکثر راحتی را در هنگام مدیریت درد و رعایت پیشرفت بهبود شما ارائه دهد. حتی بعد از عمل جراحی ساده ترین وظایف می تواند دشوار باشد، بنابراین داشتن پرستار ضروری است.

مزایای یک پرستار خصوصی خانگی پس از عمل جراحی

داشتن یک تیم پرستاری خصوصی می تواند به کسی که از جراحی بهبود می بخشد بسیار راحت باشد. تیم پرستاری می تواند با همسر یا اعضای خانواده شما ارتباط برقرار کند تا آنها را برای مدیریت مراقبت در فقدان پرستار کمک نماید. پشتیبانی حرفه ای پرستاری موجب آرامش خاطر برای بیمار و اعضای خانواده می شود.

مراقبت های خصوصی میعادگاه ارامش مراقبت های پرستاری پس از عمل را در راحتی در منزل شما فراهم می کند. وظایف پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی خانگی، مراقبت های ضروری برای بهبود کامل و سالم پس از جراحی را ارائه می دهد. مرکز پرستاری میعادگاه ارامش نیز خدمات مانند پرستار سالمند در کرج ، پرستار کودک در کرج ، پرستار ساعتی و پرستار پس از جراحی را ارائه میدهد شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۶.۳۴۲۳۹۵۳۲۵ در تماس باشید.

درباره ی matisaweb

مطلب پیشنهادی

تقویت حافظه

چگونه حافظه خود را تقویت کنید

اگر شما به دنبال تقویت حافظیتان هستید و یا میخواهید زمان پیری حافظه خوبی داشته …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.