قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / مقاله / نکاتی برای انتخاب خانه سالمندان

نکاتی برای انتخاب خانه سالمندان

خانه سالمندان

زمانی که شما نیازمند آسایشگاه سالمندان هستید یکی از سخت ترین تصمیمات این است فرد مورد نظرتان راه به کدام خانه سالمندان ببرید. ما انتظار داریم که در این مکان عزیزانمان با احتیاط بیشتر مورد توجه قرار گیرند ولی متاسفانه بعضی مواقع به این صورت نمیباشد.

بسیاری از خانه های سالمندان دارای سابقه بد ایمنی، تخلفات بهداشتی و یا حتی سوء استفاده از سالمندان هستند. حتی بدون این نقض آشکار، برخی از آسایشگاه های سالمندان نیز ممکن است بهترین محیط را برای عزیزان شما نداشته باشند. خوشبختانه، راه حل ها  وجود دارند که می توانید انجام دهید، تا این که شانس بیشتری داشته باشید که عزیزانتان در خانه جدیدشان راحت و خوشحال باشند.

بررسی نظرات مردم در سایت ها: اغلب بهترین مکان برای شروع جستجوی یک خانه سالمندان مناسب انجام تحقیقات آنلاین است. وب سایت های متعددی موجود هستند که میتوانید امکانات و چشم انداز منحصر به فرد در مورد رفاه و خوشبختی  سالمندان را مشاهده کنید. با جستجوی نظرات آنلاین، می توانید گزینه های خود را محدود کنید.

تخلفات شدید را بررسی کنید: در حالی که یک خانه سالمندان ممکن است تخلفات مکرر نسبت به دیگران داشته باشد، این بدان معنی نیست که گزینه دوم بهتر است. اغلب آسایشگاه های سالمندان ممکن است یک یا دو مورد تخلف داشته باشند که می توانند شما را تحت تأثیر قرار دهند.
جدی ترین تخلف احتمالی، سوء استفاده کارکنان در خانه سالمندان است.

توجه به تعاملات کارکنان: اگر تصمیم به استفاده از خانه سالمندان دارید به آنجا بروید و به رابطه بین اعضای کارکنان و ساکنین می تواند شما را در درک اینکه چگونه فرد مورد نظر شما در این مرکز خاص درمان می شود، ارائه دهد. به عنوان مثال، اگر کارکنان آسایشگاه سالمندان با نام کامل خود با ساکنان تماس نداشته باشند، ممکن است عدم احترام به کسانی که در این مرکز هستند را نشان دهد. مهمتر از همه، شما می توانید علائم سوء استفاده و یا غفلت را بیابید که ممکن است شامل کبودی و زخم بستر در ساکنان باشد.

کارکنان با سابقه را در نظر بگیرید: زمانی که کارکنان در خانه سالمندان به طور مداوم در حال چرخش و خروج  هستند ممکن است نشان دهنده ی عدم تعهد کارکنان و یا محیط ناخوشایند باشد. کارمندانی هستند که برای ۱۵ تا ۲۰ سال در آنجا مشغول به کار هستند حتی با نبود امکانات لوکس ، که این نشان دهنده این است  که این مکان ها مناسب تر میباشند.

اطمینان حاصل کنید که سالمندان در اسایشگاه دارای استقلال هستند: در حالی که مراقبت از ساکنان به میزان معینی در خانه های سالمندان می تواند ایمنی را فراهم کند، باید اطمینان حاصل کنید که ساکنین نیز در این مرکز آزادی و استقلال دارند. بهترین خانه های سالمندان اغلب فعالیت های متعددی را برای سالمندان انجام می دهند که شامل فعالیت ها در فضای باز، بازی ها و فرصت هایی است که بخشی از جامعه باشد. سالمندان نیز باید برای فعالیت های اجتماعی برای برقراری ارتباط با دیگران در آسایشگاه سالمندان فرصت داشته باشند.

به علائم واضح نگاه کنید: اگر اتاق ها و حمام ها کثیف هستند و ساکنان به خوبی مراقبت نمیباشد، این ممکن است به اندازه کافی برای رد کردن آن آسایشگاه سالمند از فهرست شما می باشد. برخی از علائم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از: چطور کارکنان لباس میپوشند و بوی این مرکز چگونه است.

به حستان اعتماد داشته باشید

اگر از یک خانه سالمندان بازدید میکنید که معیارهای قبلی را نقض نکرده است، اما هنوز احساس ناراحتی میکنید، این احساس را نادیده نگیرید. بسیاری از افراد، محیط و گروهی از کارکنان فقط ممکن است برای عزیزان ما مناسب نباشد. جابجایی به یک خانه سالمندان می تواند یک ارادۀ ترسناک و دشوار برای هر فرد باشد. اگر از گزینه های خانه سالمندان استفاده می کنید، انجام تحقیقات گسترده و بررسی نحوه ارتباط کارکنان با ساکنین می توانید بهترین راه برای انتخاب درست آن مکان باشد.

چه زمانی سالمندان نیاز به پرستار دارند؟

درباره ی matisaweb

مطلب پیشنهادی

تقویت حافظه

چگونه حافظه خود را تقویت کنید

اگر شما به دنبال تقویت حافظیتان هستید و یا میخواهید زمان پیری حافظه خوبی داشته …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.